Школа протоколу Галини Науменко Школа протоколу Галини Науменко


Головна arrow Про нас Make Text BiggerMake Text SmallerReset Text Size
Про нас

Галина Олексіївна Науменко — радник-протоколістГалина Олексіївна Науменко — радник-протоколіст, Статс-дама Шведського королівського двору.

Мабуть, єдина жінка на просторах СНД, що займалась цим високим мистецтвом. Вона знавець етикету, дипломат, мистецтвознавець, одна з найосвіченіших жінок України, справжній фахівець своєї рідкісної професії. 

Була знайома з М. Хрущовим, та одна з небагатьох жінок колишнього СРСР, які могли зайти до кабінету Л. Брежнєва, її поважав К. Аденауер, Жискар Д’Естен, Гельмут Колль, вона по справжньому дружила з Індірою Ганді та працювала з В. Щербицьким. Вона є свідком життя сильних світу цього. 

Впродовж 35 років служба державного протоколу в Україні асоціювалася саме з її іменем. Вона особисто знайома з королями та королевами, президентами та прем'єр-міністрами різних країн. Деякі з політичних «зірок» й досі підтримують з нею контакти.

Книга «Его величество протокол» – підсумок її багатого досвіту роботи на ниві дипломатичної та державної служби.

Маючі величезний досвід та бажання поділитися ним Галина Олексіївна відкрила «Школу протоколу Галини Науменко», детальніше про школу Ви можете познайомитися на сайті.

Галина Олексіївна Науменко — радник-протоколіст, Статс-дама Шведського королівського двору.

 
Protocol School