Школа протоколу Галини Науменко Школа протоколу Галини Науменко

Головна arrow Новини arrow Презентація книги Make Text BiggerMake Text SmallerReset Text Size
Презентація книги
 
 Презентація книги  «Его величество протокол»


 Галина Олексіївна Науменко
 Презентація книги «Его величество протокол» Презентація книги «Его величество протокол»
 Презентація книги «Его величество протокол» Презентація книги «Его величество протокол»
 Презентація книги «Его величество протокол»  Галина Олексіївна  Науменко


13 грудня у Софійському Гранд Холі готелю «Прем’єр Палац» відбулась презентація книги Галини Олексіївни Науменко «Его величество протокол». Це своєрідний підсумок її багатого досвіду роботи на ниві дипломатичної та державної служби.

Галина Олексіївна – радник-протоколіст МІДу України, статс-дама Шведського Королівського двору, VIP-персона українського соціуму, гордість нашої держави. Вона єдина жінка, яка працювала з усіма офіційними особами, які приїздили у 60-90 роках в СРСР, в тому числі і на Україну. За її участю готувалися дипломатичні протоколи, виступи, офіційні заяви різних посадових осіб. Впродовж 35 років служба державного протоколу в Україні асоціювалася саме з Галиною Олексіївною. Тому питання етикету проходить червоною стрічкою крізь весь життєвий шлях цієї чарівної жінки.

Етикет та протокол – це мистецтво, а не низка правил, які потрібно механічно виконувати. Книга «Его величество протокол» охоплює безліч питань, присвячених цій темі. Вона містить чотири розділи:
– Мова дипломатичних документів;
– Етикет і протокол;
– Протокол в житті;
– Правила поведінки.

Кожний з вище названих розділів містить широкий спектр матеріалу по даній темі. Ця книга являє собою джерело інформації для тих, хто бажає виховати в собі вміння триматися в суспільстві, мати витончений смак і, взагалі, бути освіченою людиною. Як ми знаємо, ділова людина, діюча за правилами етикету, справляє велике враження на оточуючих, не прикладаючи до цього додаткових зусиль і зберігаючи при цьому власну чесноту. Знання правил поведінки та елементарного етикету на сьогоднішній день повинно бути нормою життя сучасної людини.
Словами привітання презентацію книги відкрив кан. філософських наук, доцент, професор кафедри політології та соціальних технологій ГМІ Тупчієнко Леонід Сидорович. У своїй промові він поздоровив всіх присутніх цього вечора з виходом у світ книги Науменко Г.О. «Его величество протокол».

Юрій Миколайович Кочубей, Надзвичайний та Повноважний Посол України, дипломат з понад 40-річним стажем, у своєму вітанні розповів присутнім про визначну роль Галини Олексіївни в дипломатичній практиці нашої країни, про те, як гідно вона представляла її за кордоном.

Приємні слова та своє захоплення на адресу авторки книги висловив генерал-майор Альберт Миколайович Дяченко. Він сказав: «Сьогоднішні політики повинні стояти на плечах своїх попередників». 

Про високий професіоналізм Галини Олексіївни та бездоганне знання свого діла говорив Іван Миколайович Салій, заступник міністра регіонального розвитку та будівництва України. На згадку про зустріч, він подарував господині вечора свою книгу «Крах партійного колоса». 

Серед присутніх у залі були рідні Галини Олексіївни: дві доньки та онука. З виступу доньки Наталії ми дізналися, що книга присвячена улюбленому чоловікові, який весь час допомагав та підтримував Галину Олексіївну. Підґрунтям до шляхетного виховання Галини Науменко послужило палке бажання її батьків. Завдяки взаєморозумінню, в родині були створені всі умови для її кар’єрного росту.

Під час презентації гості насолоджувались приємною музикою і одночасно переглянули фотогалерею про життєвий та професійний шлях цієї чарівної жінки.

У своїй заключній промові Галина Олексіївна подякувала всім, хто прийшов розділити її радість і привітати з виходом книги. Вона пригадала свої студентські роки, коли вона ще стояла перед вибором професії і не мала згадки про те, який важкий шлях вона обрала. Шлях, якому вона присвятила все своє життя...

Як було зазначено раніше, маючи величезний досвід роботи і знання, Галина Олексіївна планує відкрити «Школу Протоколу Галини Науменко», навчальна програма якої включає в себе лекції, семінари та практичну роботу. Курс буде складатися з наступних тем: дипломатичні переговори та бесіди, прийоми та їх види, діловий етикет, міжнародна ввічливість, жіночій протокол та його особливості та ін.

Організували цей святкового вечір Культурний центр «САН» та «Школа протоколу Галини Науменко».

Безліч квітів та поздоровлень отримала Галина Олексіївна від своїх прихильників. Привітати авторку прийшли речник Міністерства Закордонних Справ України Дещиця А.Б., перший заступник міністра закордонних справ Огризко В.С., перший проректор Дипломатичної академії при МЗС України Ціватий В.Г. та інші високоповажні гості.

Світлана Шевченко, фото: mcphoto.com.ua

З питань придбання та розповсюдеженя книги - звертайтесь за имейлом: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
та телефоном: 383-91-56

 
« Пред.
Protocol School